Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przyszłość zawodową postanowiłam poświęcić najmłodszym. Posiadam już wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z dziećmi we Wrocławskich Ośrodkach Rehabilitacyjnych. Na co dzień pracuję z niemowlętami oraz dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W swojej codziennej pracy jako bazę postępowania terapeutycznego wykorzystuje koncepcję neurorozwojową NDT Bobath, która wraz ze zdobytym doświadczeniem zawodowym oraz innymi szkoleniami z zakresu rehabilitacji dziecięcej łączy się i pozwala wykorzystać cały jej potencjał wspierając dzieci w rozwoju zarówno motorycznie, poznawczo jak i emocjonalnie. Pomagam zarówno małym pacjentom, ale też ich rodzicom którzy borykają się z zaburzeniami wieku rozwojowego u swoich pociech m.in z asymetrią, zaburzonym napięciem mięśniowym, opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Uczę prawidłowej pielęgnacji oraz jak wspierać rozwój swojego dziecka w warunkach domowych na co dzień, uczę na co należy zwracać uwagę by móc przeciwdziałać niechcianym wzorcom ruchowym.

Prowadzę również terapię dla dzieci z problemami genetycznymi oraz neurologicznymi: Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, Przepukliną Oponowo-Rdzeniową, Autyzmem. Wspieram dzieci z niepełnosprawnościami by ułatwić im codzienne funkcjonowanie. Zajmuję się również korekcją wad postawy i stóp. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji dziecięcej.

Usługi

Realizuję usługi,
od których dzieci promienieją

Kontakt

Gorąco zachęcamy do kontaktu

Przyjedź

ul. Szybowcowa 23
54-130 Wrocław

Zadzwoń

+48 71 715 85 45

Skip to content