Poznajmy się bliżej

Misja

Pacjent przede wszystkim

Pacjent zajmuje pierwsze i najważniejsze miejsce w filozofii działania spółki Creator. Nasza specjalizacja w konkretnym zakresie usług medycznych i rehabilitacji, poszukiwanie i wdrażanie najnowszych metod i terapii, do tego rozwój technologiczny sprzętu i aparatury oraz ciągłe pogłębianie kwalifikacji członków naszego zespołu, to zadania, które postawiliśmy sobie za cel, aby systematycznie podnosić bezpieczeństwo, jakość obsługi i komfort naszych pacjentów.

Specjalizacje

Nasza działalność medyczna i rehabilitacyjna

Prowadzimy działalność z zakresu m.in. ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, opieki stacjonarnej, krioterapii ogólnoustrojowej czy tlenoterapii hiperbarycznej oraz rehabilitacji z poradnictwem lekarskim i pełną gamą zabiegów fizjoterapeutycznych, a także działania prozdrowotne i profilaktyczne, przede wszystkim w zakresie leczniczym, rehabilitacyjnym oraz także regeneracyjnym i rekreacyjnym.

Rehabilitacja
Psychologia
Logopedia
Krioterapia
Hiperbaria
Partnerzy

Ciepło myślimy
o naszych partnerach

Posiadamy status Ośrodka Dydaktyczno-Badawczego Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Współpracujemy z wieloma podmiotami z branży medycznej, edukacyjnej, przemysłowej, technicznej, informatycznej, administracyjnej czy społeczno-kulturowej.

Uczelnie wyższe
Organizacje pozarządowe
Kontakt

Gorąco zachęcamy do kontaktu

Przyjedź

ul. Szybowcowa 23
54-130 Wrocław

Zadzwoń

+48 71 715 85 45

Skip to content