Jestem psychologiem, pedagogiem i terapeutą. Studia psychologiczne o specjalności klinicznej ukończyłam na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu. Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, gdzie doskonaliłam się na kierunkach: Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza (lic.), Pedagogika resocjalizacyjna z pracą socjalną (mgr) oraz studiach podyplomowych: Terapia Pedagogiczna oraz Terapia i Edukacja Osób w Spektrum Autyzmu. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówkach oświatowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, na oddziale dziennym psychiatrycznym rehabilitacyjnym dla dzieci i młodzieży oraz oddziałach rehabilitacji neurologicznej dla dorosłych oraz prowadząc własną praktykę.

Równie istotnym elementem mojego rozwoju zawodowego jest współpraca z organizacjami pozarządowymi, m.in. Fundacją Prodeste, Leszczyńskim Stowarzyszeniem Alzheimerowskim, Fundacją „Młodzi w uzależnieniu”, Pracownią Profilaktyki, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Lesznie, Fundacją „Dr Clown”. Jestem autorką i współautorką projektów na rzecz dzieci z trudnościami w uczeniu się, rodzin dysfunkcyjnych i/lub znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, osób z chorobą Alzheimera i Parkinsona i ich opiekunów, seniorów, w ramach których prowadziłam warsztaty i spotkania indywidualne o rozmaitej tematyce.

Praca z ludźmi jest moją pasją. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę oraz podnoszę kwalifikacje w ramach kursów i szkoleń, a także koleżeńskiej superwizji. W kontakcie z Pacjentem najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na bezpiecznej i pełnej akceptacji atmosferze. Zachęcam do obserwowania i poznawania siebie w celu odkrywania własnych zasobów  i „ukrytych talentów” by móc je wykorzystać do radzenia sobie i wychodzenia z trudnych sytuacji.

Usługi

Realizuję usługi,
od których dzieci promienieją

Kontakt

Gorąco zachęcamy do kontaktu

Przyjedź

ul. Szybowcowa 23
54-130 Wrocław

Zadzwoń

+48 71 715 85 45

Skip to content