Informacje pełne słońca

Ośrodek Diagnostyki Wad Postawy

Drodzy rodzice, drodzy pacjenci

Centrum Rehabilitacji Dzieci Creatorek od 1 sierpnia 2023r.uruchamia specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Wad Postawy w oparciu o najnowsze urządzenia diagnostyczne wykorzystujące skanowanie 3D.

W Ośrodku Diagnostyki Wad Postawy oferujemy wielowymiarowe badania u dzieci i dorosłych związane z nieprawidłową sylwetką ciała w płaszczyźnie przednio-tylnej, bocznymi skrzywieniami kręgosłupa, wadami klatki piersiowej oraz wadami kolan i stóp.

Dzięki wykorzystaniu w diagnostyce nowoczesnych, nieinwazyjnych urządzeń medycznych oraz wyspecjalizowanej kadrze lekarzy i fizjoterapeutów, w tym pracowników uczelni wyższych, każdy z pacjentów i ich opiekunów otrzyma indywidualny raport wskazujący na zdiagnozowane nieprawidłowości wraz z proponowanym programem ćwiczeń korekcyjnych lub rehabilitacji. W wybranych przypadkach istnieje możliwość doboru wkładek korekcyjnych, a także gorsetów ortopedycznych. Na podstawie przeprowadzonych badań diagnostycznych w Ośrodku realizowane są ćwiczenia indywidualne oraz ćwiczenia w małych grupach ukierunkowane na korekcję wykrytych wad postawy, jak również leczenie zdiagnozowanych schorzeń.

Dla małych pacjentów z przedszkoli i szkół oraz dla dzieci z niepełnosprawnościami gwarantujemy zniżki na badania postawy ciała oraz zabiegi rehabilitacyjne prowadzone w Ośrodku Diagnostyki Wad Postawy oraz Centrum Rehabilitacji Dzieci Creatorek.

Kontakt

Gorąco zachęcamy do kontaktu

Przyjedź

ul. Szybowcowa 23
54-130 Wrocław

Zadzwoń

+48 71 715 85 45

Skip to content